Zaopatrujemy rolników i firmy handlowe.
Istniejemy na rynku od 1991 roku
+48 77 435 75 00

Usługi rolnicze

Specjalistyczne usługi agrotechniczne

Od samego początku działalności POLTOR prowadzi specjalistyczne usługi agrotechniczne polegajce na nawożeniu, ochronie roślin, siewu rzepaku, zbóż, kukurydzy i innych roślin uprawnych oraz zbiorze tych roślin wraz z transporten do punktów skupu. Firma dysponuje specjalistycznym, nowoczesnym sprzętem rolniczym i transportem technologicznym.

Park maszynowy do wykonania oferowanych usług to:


  • Kombajny zbożowe, m.in. CASE 8230 na podwoziu gąsienicowym, CASE 8010 oraz JOHN DEERE 9780.
    Kombajny wyposażone s w rotorowy system omłotu. Ich wydajność zależy od wysokości plony u warunków pogodowych. Wyposażenie dodatkowe kombajnów to przystawki do zbioru rzepaku marki OLIMAC. Kombajny mog współpracować z przyczepami technologicznymi marki HORSH o pojemności 16m3 i 24m3 oraz samochodami VOLVO z naczepami KEMPF.

  • Ciągniki rolnicze, m.in. Case Magnum 340KM współpracujce z agregatem uprawowo - siewnym HORSCH Pronto + siewnik do kukurydzy GASPARDO 8 rzędowy.
    Zestaw wyposażony jest w 2,5 tonow skrzynię na nawozy do aplikacji. Ponadto ciągniki s wyposażone w bliźniacze ogumienie ograniczajce ugniatanie gleby. Wydajność obu zestawów to 60-100 ha dziennie w zależności od warunków.
    Posiadamy także ciągniki rolnicze Case CVX 170KM współpracujące z siewnikami do kukurydzy z dozownikiem do aplikacji nawozów i talerzowymi redlicami KVERNELAND Optima (8-rzędowy). Wydajność obu zestawów 50 hektarów dziennie.

Filmy

Kontaktujesz się z nami, a my organizujemy usługę wapnowania od A do Z!

Zapewniamy kompleksowość usługi!